Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,3% sub estimat
Lucrari de constructii in cadrul proiectului ”DEZVOLTAREA INFRASTRUCTURII TURISTICE IN STATIUNEA BALNEOCLIMATICA ORASUL PUCIOASA”
- Număr anunț
- 423176
- Autoritate contractantă
- ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL TRUST ARGES SRL (CUI 15428170)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.595.121,58 RON
- Valoare atribuită
- 12.076.480,83 RON 17,3% sub estimat
- Data publicării
- 21.02.2018 16:25
- Anunț de atribuire
- 226158
- Termen limită
- 21.03.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- 313913
Documente
Documentația de atribuire
- adresa prelungire evaluare toti operatorii
- Caiet de sarcini
- Comunicare prelungire perioada de evaluare
- DECLARATIE DATE IDENTIFICARE OFERTANTI rev 2
- DECLARATIE PRIVIND DATELE DE IDENTIFICARE ALE OPERATORILOR ECONOMICI IMPLICATI IN PROCEDURA
- DUAE
- FisaDate_IP
- Formulare
- Instiintare prelungire perioada de evaluare lucrari SMIS119643
- Model contract
- pt/cs 1
- pt/cs 2
- pt/cs 3
- pt/cs 4
- pt/lc 1
- pt/lc 2
- pt/lc 3
- pt/lc 4
- pt/lc 5
- pt/lc 6
- pt/pd 1
- pt/pd 2
- pt/pd 3
- pt/pd 4
- pt/pd 5
- pt/pd 6
- pt/pd 7
- pt/plan trafic
- pt/ps 1
- pt/ps 2
- pt/ps 3
- pt/ps 4
- pt/ps 5
Participanți · 13 oferte
Oferta 1
Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 2
Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 3
Individuala
Alți participanți 1
-
Valoare atribuită
12.076.480,83 RON
din 14.595.121,58 RON estimat
17,3%
Adjudecat la 82,7% din estimat · economie 2.518.640,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.