Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat
ACHIZITIONAREA DE SERVICII DE FORMARE PROFESIONALA A PERSONALULUI RESPONSABIL CU GESTIONAREA SI MANAGEMENTUL RNDR 2014-2020
- Număr anunț
- 182876
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- MS EXPERTMOB SRL (CUI 14234060)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 727.328,87 RON
- Valoare atribuită
- 618.564 RON 15,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.02.2018 01:30
- Anunț de atribuire
- 190589
- Termen limită
- 16.04.2018 16:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 039-086304
- Documentație de atribuire
- 313428
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
618.564 RON
din 727.328,87 RON estimat
15,0%
Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 108.764,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.