Atribuită Cumpărare directă

DIFERITE CARTI

Număr anunț
DA35625823
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FRATER GYORGY REMETEA (CUI 12846730)
Furnizor / câștigător
EDITURA CORVIN SRL DEVA (CUI 2117610)
Cod CPV
22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.706,18 RON
Data publicării
26.04.2024 13:50
Data finalizării
29.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.706,18 RON