Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 61,5% sub estimat

Achizitie materiale de curatenie

Număr anunț
183081
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
Furnizor / câștigător
TARGET POINT SRL (CUI 21948100)
Cod CPV
39812100-8 · Produse de intretinere a podelelor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445.153,27 RON
Valoare atribuită
171.404,02 RON 61,5% sub estimat
Data publicării
28.02.2018 01:30
Anunț de atribuire
190042
Termen limită
23.04.2018 16:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 044-097108
Documentație de atribuire
313348

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

171.404,02 RON

din 445.153,27 RON estimat 61,5%

Adjudecat la 38,5% din estimat · economie 273.749,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.