Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,8% sub estimat
”Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarile de imbunatatiri funciare din cadrul Filialelor Teritoriale ale Agentiei Nationale de Imbunatatiri Funciare - 15 Lucrari de I+R pentru refacerea infrastructurii de IF in amenajarea de irigatii Mihai Viteazu,
- Număr anunț
- 424173
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
- Furnizor / câștigător
- SOCOT SA (CUI 2522493)
- Cod CPV
- 45112500-0 · Lucrari de terasament (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 186.190,37 RON
- Valoare atribuită
- 126.997,11 RON 31,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.03.2018 13:00
- Anunț de atribuire
- 222837
- Termen limită
- 22.03.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- 317027
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 2
Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 3
Individuala
Alți participanți 1
-
Valoare atribuită
126.997,11 RON
din 186.190,37 RON estimat
31,8%
Adjudecat la 68,2% din estimat · economie 59.193,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.