Atribuită Anunț de participare

Citirea contoarelor de gaz si electricitate pe zona de distributie a Delgaz Grid SA - 6 loturi

Număr anunț
183263
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Furnizor / câștigător
ADREM INVEST S.A. (CUI 3020924)
Cod CPV
65500000-8 · Servicii de citire a contoarelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111.835.615,13 RON
Valoare atribuită
125.082.438,54 RON
Data publicării
07.03.2018 01:30
Anunț de atribuire
190361
Termen limită
16.04.2018 14:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 049-109636
Documentație de atribuire
315888

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (6)

Adjudecat: 125.082.438,54 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Citirea contoarelor de gaz zona SUD Asocierea MSC OPERATIONAL S.A. – lider de asociere si ADREM INVEST SRL – asociat,ADREM INVEST S.R.L. 22.783.719,67 RON
2 Citirea contoarelor de gaz zona NORD Asocierea MSC OPERATIONAL S.A. – lider de asociere si ADREM INVEST SRL – asociat,ADREM INVEST S.R.L. 23.156.937,40 RON
3 Citirea contoarelor de gaz si electricitate zona EST, judetele … Asocierea MSC OPERATIONAL S.A. – lider de asociere si ADREM INVEST SRL – asociat,ADREM INVEST S.R.L. 22.201.563,41 RON
4 Citirea contoarelor de gaz si electricitate zona EST, judetele… Asocierea MSC OPERATIONAL S.A. – lider de asociere si ADREM INVEST SRL – asociat,ADREM INVEST S.R.L. 17.914.772,30 RON
5 Citirea contoarelor de gaz si electricitate zona EST judetele B… Asocierea MSC OPERATIONAL S.A. – lider de asociere si ADREM INVEST SRL – asociat,ADREM INVEST S.R.L. 21.073.928,84 RON
6 Citirea contoarelor de gaz zona VEST Asocierea MSC OPERATIONAL S.A. – lider de asociere si ADREM INVEST SRL – asociat,ADREM INVEST S.R.L. 17.951.516,92 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
ADREM INVEST S.A. CUI RO 3020924
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
ALLSYS ENERGY S.A. CUI RO 14906056

Valoare atribuită

125.082.438,54 RON

din 111.835.615,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.