Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,2% sub estimat
Achiziționarea de servicii de organizare Întâlniri ale Unității de Sprijin a Rețelei (USR), în cadrul Planului de Acțiuni ale Rețelei Naționale de Dezvoltare Rurală 2014-2020
- Număr anunț
- CN1019057
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- WALDORF TOURS SRL (CUI 33599241)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.361.705,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.155.081,60 RON 15,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.02.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1042260
- Termen limită
- 09.06.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 037-087663
- Documentație de atribuire
- DF1077056
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WALDORF TOURS SRL CUI 33599241
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROMO-SERVICE SRL CUI RO 13578422
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BEST SMART CONSULTING SRL CUI RO 21040008
Valoare atribuită
1.155.081,60 RON
din 1.361.705,86 RON estimat
15,2%
Adjudecat la 84,8% din estimat · economie 206.624,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.