Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,7% sub estimat
Sistem de rezerva pentru comunicatii vocale sol-aer
- Număr anunț
- 183359
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- SITTI SpA (CUI 00702910159)
- Cod CPV
- 32412100-5 · Retea de telecomunicatii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.457.741 RON 49,7% sub estimat
- Data publicării
- 08.03.2018 01:30
- Anunț de atribuire
- 190317
- Termen limită
- 09.05.2018 16:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 049-109311
- Documentație de atribuire
- 314669
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
1.457.741 RON
din 2.900.000 RON estimat
49,7%
Adjudecat la 50,3% din estimat · economie 1.442.259 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.