Atribuită Anunț de participare

ACORD CADRU DE FURNIZARE ENERGIE ELECTRICA AFERENT PERIOADEI 01.04.2018-31.12.2021

Număr anunț
183447
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02133 (CUI 13749875)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.568.738,57 RON
Valoare atribuită
111.439.346,27 RON
Data publicării
13.03.2018 01:30
Anunț de atribuire
188341
Termen limită
16.04.2018 16:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 051-114062
Documentație de atribuire
316391

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 20.568.738,57 RON Adjudecat: 111.439.346,27 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit 20.568.738,57 RON TINMAR ENERGY S.A. 7 contracte 106.286.509,18 RON
TINMAR ENERGY S.A. · contract L 133/ 22.01.2020 · 18.04.2018 17.230.931,19 RON
TINMAR ENERGY S.A. · contract L-790 · 18.04.2018 17.230.931,19 RON
TINMAR ENERGY S.A. · contract L-1096 · 09.05.2018 2.900.922,04 RON
TINMAR ENERGY · contract L-3727 · 23.12.2020 17.230.931,19 RON
TINMAR ENERGY · contract L 330 · 24.02.2021 17.230.931,19 RON
TINMAR ENERGY · contract L-330 · 24.02.2021 17.230.931,19 RON
TINMAR ENERGY · contract L 526 · 31.03.2021 17.230.931,19 RON
TINMAR ENERGY 5 contracte 5.152.837,09 RON
TINMAR ENERGY · contract L-3832 · 17.12.2019 380.252,84 RON
TINMAR ENERGY · contract L-4430 · 17.12.2018 419.779,01 RON
TINMAR ENERGY · contract L-70 · 17.01.2019 456.265,93 RON
TINMAR ENERGY · contract L-294 · 06.02.2019 408.049,30 RON
TINMAR ENERGY · contract L-791 · 26.03.2019 3.488.490,01 RON

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

111.439.346,27 RON

din 20.568.738,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.