Atribuită Cumpărare directă

Reparatie conducta alimentare cu apa str. Eubonne

Număr anunț
DA35637074
Autoritate contractantă
ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
Furnizor / câștigător
TOMINA CONT SRL (CUI 7539550)
Cod CPV
45232151-5 · Lucrari de constructii de renovare a conductelor de apa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.423,88 RON
Data publicării
29.04.2024 13:50
Data finalizării
30.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.423,88 RON