Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,0% sub estimat

REABILITARE STRAZI MUNICIPIUL MEDIAS – CARTIER MOSNEI STRAZILE ULMULUI, SERPUITA, PIATRA CRAIULUI

Număr anunț
424459
Autoritate contractantă
Municipiul Medias (CUI 4240677)
Furnizor / câștigător
RBW ELITE CONBET GROUP S.R.L. (CUI 7521090)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.850.760 RON
Valoare atribuită
3.042.100 RON 21,0% sub estimat
Data publicării
14.03.2018 09:25
Anunț de atribuire
224272
Termen limită
12.04.2018 15:00
Documentație de atribuire
316253

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 2 Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 3 Individuala
Alți participanți 1
-
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.042.100 RON

din 3.850.760 RON estimat 21,0%

Adjudecat la 79,0% din estimat · economie 808.660 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.