Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 97,4% sub estimat
Furnituri de birou si rechizite scolare
- Număr anunț
- 183411
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.725.288 RON
- Valoare atribuită
- 148.316,85 RON 97,4% sub estimat
- Data publicării
- 14.03.2018 01:30
- Anunț de atribuire
- 189724
- Termen limită
- 16.04.2018 16:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 053-118388
- Documentație de atribuire
- 316203
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 148.316,85 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Rechizite scolare | — | DNS BIROTICA S.R.L. | — |
| — | — | DNS BIROTICA S.R.L. 4 contracte | 148.316,85 RON | |
| DNS BIROTICA S.R.L. · contract 31164 · 11.07.2018 | 44.726,44 RON | |||
| DNS BIROTICA S.R.L. · contract 48482 · 09.07.2019 | 40.219,37 RON | |||
| DNS BIROTICA S.R.L. · contract 35788 · 08.07.2020 | 37.087,21 RON | |||
| DNS BIROTICA S.R.L. · contract 44748 · 14.07.2021 | 26.283,83 RON | |||
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
148.316,85 RON
din 5.725.288 RON estimat
97,4%
Adjudecat la 2,6% din estimat · economie 5.576.971,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.