Atribuită Cumpărare directă

Camera cu termoviziune

Număr anunț
DA35624299
Autoritate contractantă
AEROPORTUL INTERNATIONAL SIBIU R.A. (CUI 2577146)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.758,39 RON
Data publicării
26.04.2024 13:50
Data finalizării
30.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.758,39 RON