Atribuită Cumpărare directă

Butelie Oxigen 8.5mc Acetilena 10 kg, taxa carbid (REF 590/22.04.2024)

Număr anunț
DA35640701
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
Furnizor / câștigător
AIR LIQUIDE ROMANIA SRL (CUI 12294406)
Cod CPV
24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.589,25 RON
Data publicării
30.04.2024 13:50
Data finalizării
30.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.589,25 RON