Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,5% sub estimat

Servicii de proiectare tehnica (DTAC, DTOE, PT, DDE) pentru urmatoarele obiective: LOT I - Modernizare arhitecturala si peisagistica a obiectivului - parc public, strada Mihai Eminescu, nr. 4-Municipiul Falticeni, judetul Suceava; LOT II - Modernizare arhitecturala a obiectivului Piata Civica Nada Florilor - Municipiul Falticeni, judetul Suceava;

Număr anunț
425159
Autoritate contractantă
Municipiul Falticeni (CUI 5432522)
Furnizor / câștigător
PALTINUL INTERAX PROIECT SRL (CUI 29131390)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174.000 RON
Valoare atribuită
147.000 RON 15,5% sub estimat
Data publicării
19.03.2018 15:29
Anunț de atribuire
223060
Termen limită
02.04.2018 15:00
Documentație de atribuire
319107

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 174.000 RON Adjudecat: 147.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SERVICII DE PROIECTARE TEHNICA PENTRU OBIECTIVUL: MODERNIZARE … 86.000 RON PALTINUL INTERAX PROIECT SRL 65.000 RON ↓24,4%
2 SSERVICII DE PROIECTARE TEHNICA PENTRU OBIECTIVUL: MODERNIZARE … 88.000 RON PALTINUL INTERAX PROIECT SRL 82.000 RON ↓6,8%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 2 Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 3 Individuala
Alți participanți 1
-

Valoare atribuită

147.000 RON

din 174.000 RON estimat 15,5%

Adjudecat la 84,5% din estimat · economie 27.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.