Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
Proiectare si executie lucrari aferente obiectivului “TRECERE PESTE SLANIC - ZARNE?TII DE SLANIC-CALDARU?A, COMUNA CERNATE?TI JUD. BUZAU”
- Număr anunț
- 425071
- Autoritate contractantă
- Comuna Cernatesti (CUI 3662622)
- Furnizor / câștigător
- LEU AQUACULTURĂ SRL (CUI 23319654)
- Cod CPV
- 45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.070.648,31 RON
- Valoare atribuită
- 1.016.048,99 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2018 10:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1044605
- Termen limită
- 04.04.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- 318957
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini - Trecere peste Slanic - PNDL 2018
- Conventie SSM si PSI - Trecere peste Slanic - PNDL 2018
- Draft Contract Lucrari - Trecere peste Slanic - PNDL 2018
- DUAE - Trecere peste Slanic - PNDL 2018
- FisaDate_IP
- Formulare - Trecere peste Slanic - PNDL 2018
- LISTA PARTICIPANTI
- Studiu Fezabilitate - Trecere peste Slanic - PNDL 2018
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LEU AQUACULTURĂ SRL CUI RO23319654
Valoare atribuită
1.016.048,99 RON
din 1.070.648,31 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 54.599,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.