Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 83,7% sub estimat

IZOLATOARE COMPOZITE SI LANTURI DE IZOLATOARE DE MEDIE TENSIUNE

Număr anunț
183666
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
Furnizor / câștigător
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI 14157812)
Cod CPV
44111500-6 · Izolatori si accesorii izolante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.196.633 RON
Valoare atribuită
2.479.790,69 RON 83,7% sub estimat
Data publicării
20.03.2018 01:30
Anunț de atribuire
190510
Termen limită
24.04.2018 16:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 058-129348
Documentație de atribuire
315969

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

2.479.790,69 RON

din 15.196.633 RON estimat 83,7%

Adjudecat la 16,3% din estimat · economie 12.716.842,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.