Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 74,9% sub estimat

“SEPARATOARE DE MEDIE TENSIUNE”

Număr anunț
183745
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
Furnizor / câștigător
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI 14157812)
Cod CPV
31214110-3 · Separatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.750.449 RON
Valoare atribuită
1.945.033 RON 74,9% sub estimat
Data publicării
21.03.2018 01:30
Anunț de atribuire
189963
Termen limită
02.05.2018 16:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 058-129349
Documentație de atribuire
316110

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

1.945.033 RON

din 7.750.449 RON estimat 74,9%

Adjudecat la 25,1% din estimat · economie 5.805.416 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.