Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,0% sub estimat
Servicii de consultanta privind managementul executiei investitiei si administrarea contractului de executie pentru proiectul “Modernizare drum judetean DJ 107 I : Aiud (DN1) – Aiudul de Sus – Rimet – Bradesti – Geogel – Macaresti – Birlesti – Catun – Cojocani – Valea Barnii – Birlesti – Mogos – Valea Alba – Ciuculesti – Bucium – Izbita – Coleseni – Bucium Sat –DN74 (Cerbu)“
- Număr anunț
- 183737
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- KONSENT S.A. (CUI 15265227)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 758.889,56 RON
- Valoare atribuită
- 660.000 RON 13,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.03.2018 01:30
- Anunț de atribuire
- 189740
- Termen limită
- 24.04.2018 16:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 058-129288
- Documentație de atribuire
- 318311
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
660.000 RON
din 758.889,56 RON estimat
13,0%
Adjudecat la 87,0% din estimat · economie 98.889,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.