Atribuită Cumpărare directă

Prelungitor 5 prize 3 m 3500W 3 x 1.5 mmp contact de protectie intrerupator

Număr anunț
DA35638161
Autoritate contractantă
Agentia Nationala pentru Dezvoltarea Infrastructurii in Sanatate (CUI 46481999)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
387,80 RON
Data publicării
29.04.2024 13:50
Data finalizării
30.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

387,80 RON