Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta pentru intocmire doc. organiz. serv/activ public de salubrizare cf.art.17(5) OUG 92/2021

Număr anunț
DA31192000
Autoritate contractantă
Comuna Zarnesti (Primaria comunei Zarnesti) (CUI 3724512)
Cod CPV
71800000-6 · Servicii de consultanta pentru alimentarea cu apa si servicii de consultanta in materie de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.946.133 RON
Data publicării
16.08.2022 00:00
Data finalizării
17.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.946.133 RON