Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta pt infiintare/organizare serviciul pub. de alim. cu apa si de canal(d.c) cf OUG 144/2021

Număr anunț
DA31192025
Autoritate contractantă
Comuna Zarnesti (Primaria comunei Zarnesti) (CUI 3724512)
Cod CPV
90713100-9 · Servicii de consultanta pentru alimentarea cu apa si servicii de consultanta in materie de ape reziduale, altele decat cele pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.946.133 RON
Data publicării
16.08.2022 00:00
Data finalizării
17.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.946.133 RON