Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii

Număr anunț
DA31185203
Autoritate contractantă
Comuna Boita (Primaria Comunei Boita jud. Sibiu) (CUI 16343285)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.333.375 RON
Data publicării
12.08.2022 00:00
Data finalizării
17.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.333.375 RON