Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 92,0% sub estimat
ACCESORII PENTRU CABLURI
- Număr anunț
- 183948
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI 14157812)
- Cod CPV
- 44111500-6 · Izolatori si accesorii izolante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.969.943 RON
- Valoare atribuită
- 2.003.258 RON 92,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.03.2018 01:30
- Anunț de atribuire
- 189966
- Termen limită
- 11.05.2018 16:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 062-138655
- Documentație de atribuire
- 319673
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
2.003.258 RON
din 24.969.943 RON estimat
92,0%
Adjudecat la 8,0% din estimat · economie 22.966.685 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.