Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set piese de schimb pentru masinile de bowling 90XLi Centrul de Agrement și Divertisment Poiana Bv

Număr anunț
DA31190683
Autoritate contractantă
SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
Cod CPV
37472000-7 · Echipament pentru bowling (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.090.760 RON
Data publicării
16.08.2022 00:00
Data finalizării
17.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.090.760 RON