Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicator nivel BR14B Bonetti complet echipat cu 2 set robineti DN20 PN16, L = 1285 mm

Număr anunț
DA31197332
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U. M. 02049 Constanta (CUI 4515514)
Cod CPV
38422000-9 · Echipament de masurare a nivelului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.402.187 RON
Data publicării
17.08.2022 00:00
Data finalizării
18.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.402.187 RON