Atribuită
Anunț de participare
Transport aerian ocazional de pasageri pe curse interne si internationale
- Număr anunț
- 426140
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
- Furnizor / câștigător
- EXIMTUR SRL (CUI 3553943)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600.000 RON
- Valoare atribuită
- 600.000 RON
- Data publicării
- 29.03.2018 16:55
- Anunț de atribuire
- 225147
- Termen limită
- 16.04.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- 320138
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 2
Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 3
Individuala
Alți participanți 1
-
Valoare atribuită
600.000 RON
din 600.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro