Ofertă acceptată Cumpărare directă

DV-116 Developer Negru (55K) Konica Minolta pentru bizhub 164, 165, 185, 215 și 226 (A1UC550) ORIGIN

Număr anunț
DA31200670
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAT TARICENI COMUNA SIRNA (CUI 29055446)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.857.245 RON
Data publicării
17.08.2022 00:00
Data finalizării
18.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.857.245 RON