Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,1% sub estimat
Reparatii curente la instalatiile SCB pe raza Sectiei CT1 Craiova – instalatii CED in statiile: Cernele, Gura Motrului, Strehaia, Ciochiuta, Igiroasa, Varciorova, Govora, Calimanesti, instalatii SBW in statiile Arcesti si Dragasani si instalatii BLA pe distantele Gura Motrului-Turceni, Strehaia-Ciochiuta, Tamna-Igiroasa, Gura Vaii-Varciorova, Varciorova-Orsova
- Număr anunț
- 184158
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- SPIACT CRAIOVA S.A. (CUI 14452049)
- Cod CPV
- 45234115-5 · Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.249.785,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.111.661,18 RON 11,1% sub estimat
- Data publicării
- 30.03.2018 12:50
- Anunț de atribuire
- 189335
- Termen limită
- 08.05.2018 16:00
- Documentație de atribuire
- 321780
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
1.111.661,18 RON
din 1.249.785,62 RON estimat
11,1%
Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 138.124,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.