Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ușă interioră pentru Casa de cultura din satul Matiseni, comuna Mugeni, judetul Harghita

Număr anunț
DA31200907
Autoritate contractantă
Comuna Mugeni (CUI 4368065)
Cod CPV
45420000-7 · Lucrari de tamplarie si de dulgherie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.786.453 RON
Data publicării
17.08.2022 00:00
Data finalizării
18.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.786.453 RON