Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
Furnizare energie electrica
- Număr anunț
- 184100
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.010.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.964.332,80 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 30.03.2018 01:30
- Anunț de atribuire
- 188887
- Termen limită
- 10.05.2018 16:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 064-143684
- Documentație de atribuire
- 320322
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
1.964.332,80 RON
din 2.010.000 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 45.667,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.