Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanța/asistență pentru întocmirea și depunerea cererii de finanțare și a documenta

Număr anunț
DA31182814
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.536.647 RON
Data publicării
12.08.2022 00:00
Data finalizării
18.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.536.647 RON