Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLASA SARMA GABION 2.8 x 50 x 2000 MM ( 1.95 KG / MP )

Număr anunț
DA31200687
Autoritate contractantă
INTRETINERE DRUMURI HARGHITA (CUI 42785235)
Cod CPV
44313000-7 · Plasa metalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.196.399 RON
Data publicării
17.08.2022 00:00
Data finalizării
18.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.196.399 RON