Atribuită
Anunț de participare
DELEGAREA GESTIUNII SERVICIULUI PUBLIC DE SALUBRIZARE AL COMUNEI NOSLAC 2018
- Număr anunț
- PC1000001
- Autoritate contractantă
- COMUNA NOSLAC (CONSILIUL LOCAL NOSLAC ALBA) (CUI 4562370)
- Furnizor / câștigător
- FINANCIAR URBAN SRL (CUI 15343880)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187.811 RON
- Valoare atribuită
- 187.811 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 15:41
- Anunț de atribuire
- PCA1000032
- Termen limită
- 10.05.2018 15:37
- Documentație de atribuire
- DF1001709
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET_SARCINI.pdf.p7s
- CONTRACT_CADRU.pdf.p7s
- FisaDate_DF1001709.pdf
- FORMULARE si modele 2 - semnat.docx.p7s
- HCL_SALUBRITATE.pdf.p7s
- REGULAMENT_SERVICIU.pdf.p7s
- STUDIU_FUNDAMENTARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FINANCIAR URBAN SRL CUI RO 15343880
Valoare atribuită
187.811 RON
din 187.811 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro