Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere scaune plastic pentru spectacolul de muzica populara

Număr anunț
DA31208218
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Cod CPV
39112100-1 · Scaune pentru salile de mese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.295.841 RON
Data publicării
18.08.2022 00:00
Data finalizării
19.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.295.841 RON