Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE ITP

Număr anunț
DA31209051
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TILEAGD (CUI 8911791)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.545.573 RON
Data publicării
18.08.2022 00:00
Data finalizării
19.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.545.573 RON