Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curatat cos de fum Verificat cos de fum Servicii de deratizare Servicii de dezinfectie

Număr anunț
DA31206663
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HOGHILAG (CUI 17728980)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.008 RON
Valoare atribuită
24.653.031 RON
Data publicării
18.08.2022 00:00
Data finalizării
19.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.653.031 RON

din 2.008 RON estimat