Atribuită
Anunț de participare
„Lovitura 20x102 mm cu proiectil de instruc?ie, trasor”, „Lovitura 20x102 mm cu proiectil perforant frangibil” , „Lovitura 23x115 mm cu proiectil perforant incendiar” ?i „Focos pentru grenade de mâna ofensive ?i defensive”.
- Număr anunț
- 184144
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Cod CPV
- 35620000-6 · Proiectile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.820.140 RON
- Valoare atribuită
- 58.805.825,70 RON
- Data publicării
- 04.04.2018 01:30
- Anunț de atribuire
- 190513
- Termen limită
- 02.05.2018 09:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 068-152104
- Documentație de atribuire
- 321717
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
58.805.825,70 RON
din 28.820.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro