Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,1% sub estimat
acord cadru de furnizare combustibil pe baza de carduri
- Număr anunț
- 184208
- Autoritate contractantă
- Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09132000-3 · Benzina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 974.496 RON
- Valoare atribuită
- 856.975,30 RON 12,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.04.2018 01:30
- Anunț de atribuire
- 189771
- Termen limită
- 17.05.2018 16:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 067-149822
- Documentație de atribuire
- 321245
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 856.975,30 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | LUKOIL ROMANIA S.R.L. 3 contracte | 616.975,30 RON |
| LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 72 · 25.06.2018 | — | |||
| LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 73 · 25.07.2018 | 308.487,65 RON | |||
| LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 62 · 23.07.2019 | 308.487,65 RON | |||
| — | — | LUKOIL ROMANIA S.R.L. | 240.000 RON | |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
856.975,30 RON
din 974.496 RON estimat
12,1%
Adjudecat la 87,9% din estimat · economie 117.520,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.