Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERV. DE REPARATII/RELOCARE APARATE DE AER CONDITIONAT, PENTRU O.J.P. SI C.R.TZ. - SUCURSALA CJ

Număr anunț
DA31178793
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
50531300-9 · Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.942.258 RON
Data publicării
11.08.2022 00:00
Data finalizării
19.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.942.258 RON