Ofertă acceptată Cumpărare directă

Router wireless ASUS RT-AX55, AX1800, Dual Band, WiFi 6, 802.11ax, MU-MIMO, OFDMA, AiMesh, AiProte

Număr anunț
DA31215173
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA ANGHEL SALIGNY AL JUDETULUI VRANCEA (CUI 4297908)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.150.840 RON
Data publicării
19.08.2022 00:00
Data finalizării
22.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.150.840 RON