Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Alegerea solutiei pentru realizarea Monumentului Marii Uniri
- Număr anunț
- DC1000008
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Cod CPV
- 92310000-7 · Servicii de creare si interpretare de opere artistice si literare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Concurs de solutii deschiscum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.510.000 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2018 01:46
- Anunț de atribuire
- RDC1000005
- Termen limită
- 02.08.2018 13:01
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 122-277745
- Documentație de atribuire
- DF1010286
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1010286.pdf
- Model de contract MMU .doc.p7s
- Modele de Formulare Concurs Solutii -final.docx.p7s
- Regulament Concurs solutii MMU.pdf.p7s
- Tema Concurs de solutii MMU.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ODOBESCU VLADISLAV CUI 1
Oferta 2
Individuala
Ofertant
JAUCA DANIEL CUI 2
Oferta 3
Individuala
Ofertant
STOICA NICOLAE CUI 3
Valoare atribuită
0 RON
din 1.510.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.510.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.