Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de tipărire şi multiplicare a unor materiale preventive conform anuntului ADV1307225

Număr anunț
DA31190842
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.466.805 RON
Data publicării
16.08.2022 00:00
Data finalizării
22.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.466.805 RON