Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CJCA OLT - SECTIA ARTE SI MESTESUGURI

Număr anunț
DA31210940
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDEȚEAN DE CULTURĂ ȘI ARTĂ OLT (CUI 40364680)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
20.168.204 RON
Data publicării
19.08.2022 00:00
Data finalizării
22.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.168.204 RON