Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla alba magnetica whiteboard scolara, diferite dimensiuni

Număr anunț
DA31213044
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "KADAR MARTON" COMUNA PANET (CUI 29029170)
Cod CPV
30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
19.08.2022 00:00
Data finalizării
22.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON