Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv de consultanta in domeniul achizitiilor publice si asig experti coopt „Infiintare retea canali

Număr anunț
DA31215770
Autoritate contractantă
COMUNA CORBII MARI (PRIMARIA CORBII MARI) (CUI 4402612)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.801.453 RON
Data publicării
19.08.2022 00:00
Data finalizării
22.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.801.453 RON