Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tartan pentru loc de joaca Gradinita Furnicuta

Număr anunț
DA31203396
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FURNICUTA NR 3 ZARNESTI (CUI 29413153)
Cod CPV
45236210-5 · Lucrari de nivelare a terenurilor de joaca pentru copii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
29.494.670 RON
Data publicării
18.08.2022 00:00
Data finalizării
22.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.494.670 RON