Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii finisaje interioare Gradinita cu Program Prelungit Lumea Copiilor, Municipiul Targu Jiu

Număr anunț
DA31191072
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.706.073 RON
Data publicării
16.08.2022 00:00
Data finalizării
22.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.706.073 RON