Ofertă acceptată Cumpărare directă

burete baie, mănusi latex, alcool sanitar, mop bumbac, det. geam, perii wc, bicarbonat sodiu, det.ba

Număr anunț
DA31209117
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE, Strada Ioan Slavici nr.4, Telefon 0261/714458, (CUI 3896682)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.223.882 RON
Data publicării
18.08.2022 00:00
Data finalizării
22.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.223.882 RON