Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
DJCL19 - Extindere conducta aductiune Isvarna - Craiova fir II Tronson III
- Număr anunț
- CN1019058
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.479.621 RON
- Data publicării
- 22.02.2020 01:37
- Termen limită
- 25.05.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 038-090816
- Documentație de atribuire
- DF1075587
Documente
Documentația de atribuire
- CL19.A-2019 - caiet de sarcini v1.part1-semnat.rar.p7s
- CL19.A-2019 - caiet de sarcini v1.part2-semnat.rar.p7s
- CL19.A-2019 - caiet de sarcini v1.part3-semnat.rar.p7s
- CL19.A-2019 - caiet de sarcini v1.part4-semnat.rar.p7s
- CL19.A-2019 - caiet de sarcini v1.part5-semnat.rar.p7s
- CL19.A-2019 - caiet de sarcini v1.part6-semnat.rar.p7s
- CL19.B-2019 - anexa fisa de date - detalii factori evaluare v1-semnat.pdf.p7s
- CL19.C-2019 - clauze contractuale v1-semnat.rar.p7s
- CL19.D-2019 - Formulare v1-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1075587.pdf
Control ex-ante
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTII ERBASU SA CUI RO 430008
Subcontractanți 3
ERBASU TOTAL CONSTRUCT SA CUI RO 14090259
RDC GENERAL CONTRACTOR SRL CUI RO 33044097
SOPMET SA CUI RO 444496
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
WAGRAMER TERMO 2000 SRL CUI 26846942
Asociați 3
CONDOR PADURARU SRL CUI RO 6341635
HYDROSTROY AD CUI BG103029862
STYH A & A SRL CUI 31293130
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ERPIA SA CUI RO 3730956
Terți susținători 1
CONSORZIO STABILE EBG CUI 02858031202
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.